W najnowszym odcinku „Sanatorium miłości” nie zabrakło emocji. Uwagę przykuła dosadna wypowiedź Ani na temat Edmunda. Uczestniczka nie gryzła się w język.

Artykuł

Afera w „Sanatorium miłości”. Uczestniczce puściły nerwy: Albo ja, albo on

pochodzi z serwisu plotek.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem: https://www.plotek.pl/plotek/7,111485,31833775,afera-w-sanatorium-milosci-uczestniczce-puscily-nerwy-albo.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek
Zapraszamy do przeczytania

Autor artykułu: Julia Mistarz