Michał i Aleksandra Żebrowscy przebywają na Jamajce, gdzie szaleje huragan Melissa. Na profilu celebrytki właśnie pojawiło się nowe nagranie.
Artykuł Żebrowska obawiała się, co będzie o godz. 15. Właśnie pokazała, co dzieje się za oknem pochodzi z serwisu plotek.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem: https://www.plotek.pl/najnowsze-plotki/7,194210,32360847,zebrowska-obawiala-sie-co-bedzie-o-godz-15-wlasnie-pokazala.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek
Zapraszamy do przeczytania
Autor artykułu: redakcja Plotek.pl





