Konto HBO Max to świetna alternatywa dla innych platform VOD na rynku. Usługa wprowadza pewną świeżość i jest dużo bardziej rozwinięta niż jej poprzednik – HBO Go. W przeciwieństwie do konkurencji, na HBO Max nie znajdziesz słabych tytułów. Zadbano tu o świetny repertuar, jakość i wygodę użytkownika.

Filmy i seriale – co obejrzysz z kontem HBO Max?

Posiadając konto HBO Max, zyskasz dostęp do bogatej biblioteki filmów i seriali. Produkcje pochodzą od takich wytwórni jak Warner Bros, DC, HBO, Max Originals i Cartoon Network. Możesz przebierać nie tylko w najnowszych filmach i serialach, ale także w bardziej klasycznych tytułach. To właśnie wszechstronność konta HBO Max może postawić tę usługę ponad konkurencją.

Konto HBO Max – na jaką jakość możesz liczyć?

Z kontem HBO Max możesz oglądać nawet starsze produkcje w jakości 4K z HDR. Przekonwertowanie obrazu znacząco poprawia jakość filmów nakręconych kilka, a nawet kilkanaście lat temu. Na wszystkich urządzeniach możesz wybrać jakość, w jakiej chcesz oglądać. Jeżeli Twój telewizor nie obsługuje technologii 4k albo HDR 10 to aplikacja HBO Max sama dobierze optymalne ustawienie. To duża wygoda, a jednocześnie oszczędność łącza internetowego. Po co serwis ma buforować jakość 4K, skoro Twoje urządzenie nie obsłuży tak wysokiej rozdzielczości? Oceń sam, czy to wygodne.

Interfejs – obsługa konta HBO Max

Interfejs serwisu jest bardzo intuicyjny. Z kontem HBO Max poradzi sobie każdy, a użytkownicy, którzy wcześniej mieli styczność z innymi serwisami VOD, odnajdą się jak ryba w wodzie. Konto HBO Max nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy do obsługi panelu użytkownika. Jest tu wygodny podział na kategorie filmów i seriali, a także na producentów. Wystarczy, że wybierzesz tytuł, na ktory aktualnie masz ochotę i klikniesz „Play” – to jest tak proste.

Dostępność – na jakich urządzeniach skorzystasz z konta HBO Max?

Z Konta HBO Max skorzystasz na większości urządzeń, których prawdopodobnie już używasz. Wystarczy Ci nawet telefon komórkowy, tablet lub laptop. Ponadto z konta HBO Max możesz skorzystać, na konsolach, telewizorach smart TV, lub ostatnio bardzo popularnych TV Boxach.

Gdzie zakupić konto HBO Max?

Na TaniePremium.pl wykupisz dostęp do konta HBO Max. Dostęp oferowany przez sklep internetowy TaniePremium.pl to jeden profil na współdzielonym koncie HBO Max. To znaczna oszczędność budżetu, dla kogoś, kto nie posiada wielu urządzeń, więc nie potrzebuje pełnego konta. Takiej osobie w zupełności wystarczy dostęp do jednego profilu.

Czy konto HBO Max jest dla Ciebie? Czy chcesz mieć dostęp do filmów i seriali bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz? Czy kino i treści video to Twoja ulubiona rozrywka? Na te pytania musisz odpowiedzieć sobie sam, jednak naszym zdaniem to świetna opcja na spędzenie wolnego czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here