Małgorzata II ponownie trafiła do szpitala. Była królowa Danii została hospitalizowana zaledwie kilka dni po tym, jak opuściła placówkę po zabiegu balonoplastyki tętnicy wieńcowej.
Artykuł Była królowa Danii trafiła do szpitala. Pałac wydał komunikat pochodzi z serwisu plotek.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem: https://www.plotek.pl/plotek/7,190751,32812224,byla-krolowa-danii-trafila-do-szpitala-palac-wydal-komunikat.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek
Zapraszamy do przeczytania
Autor artykułu: Weronika Zając





